Velokross-2012. 1 kārta 14.06.

 

 

Galerija /Nospied/.

 

 

 

 

No Irlavā rīkotajām sacensībām velokross izceļas ar visplašāko dalībnieku vecuma diapazonu un vislielāko labvēļu atbalstu. Arī šajā sezonā par  balvām un citām lietām,kas nepieciešamas veiksmīgai norisei palīdz gādāt Tukuma novada sporta padome, Irlavas un Lestenes pagastu pārvalde, Mammadaba,AXA un veikals,,Velo divi’’.Kad to visu saliek kopā, sporta kluba ,,IRLAVA’’ vadībā iznāk ,,Irlavas atklātais velokross mammasdabas takās’’.  Uz pirmo sacensību kārtu bija pulcējušies 55 dalībnieki vecumā no 2 gadiem. Tieši jaunākās grupās vērojama vislielākā interese par dalību sacensībās.Jāsaka, ka arī emocijas un piedalīšanās prieks tur ir vis...vis..vis...  Laika apstākļi bija kā radīti , lai vecāki ar saviem bērniem varētu kopā pavadīt pāris stundas sportiskā un emocionālā atpūtā.

 

 

2-4g.vec.gr. piedalījās 12 dalībnieki veicot 333 metrus stadionā.Dažam, tas bija viens mirklis, bet citam tas bija pagaidām garākais brauciens mūžā. Pamēģini nu saprast ko un kuram sauc līdzjutēju pūlis ; vai lai brauc ātrāk, vai lai bremzē un atpūšas.  1 vieta  Kārlim Anmanim,  2 vieta  Madarai Strazdiņai, bet 3 vieta Jēkabam Zvagulim. Pārējie turpat vien bija.

5-6 g.vec gr.  8 dalībnieki,  666 metri   1vietā Didzis Gribusts, 2vietā Edvards Jurčs, 3vietā Mārcis Upīts.

7-8 g.vec.gr.  8 dalībnieki, 750 metri krosa trasē/zāle, saknes, čiekuri,kalni, līkumi, un pat tuksneša pārvarēšana/ , tas viss bija jāpiedzīvo. 1vietā Dāvids Daniels Sniedze, 2vietā Roberts Skavronskis, bet 3vietā Arnolds Briņķis.

9-10 g. vec.gr.  9 dalībnieki, zēnus vērtē atsevišķi, meitenes atsevišķi. 2 apļi krosa trasē. Zēniem 1vietā Niks Kreicbergs, 2vietā Emīls Gūtmanis, 3vietā Deivids Artūrs Dērics.  Meitenēm 1vietā Elvita Zanberga, 2vietā Maija Zara, 3vietā Gerda Embure.

11-12g.vec gr.  3 apļi krosa trasē. 6 dalībnieki. 1vietā Ainārs Meiers, 2vietā Juris Sandis Jēgers, 3vietā Dainis Baumanis.

Visi pārējie sacentās 5 apļu krosa distancē un savās grupās ieņēma sekojošas vietas;

13-15 g.vec. zēni 1 v. Renārs Veicmanis, 2 v.Valdis Šīmanis,  3 v.Uģis Šarips.

13-15 g.vec.  meitenes   1v.Anna Zara, 2v. Terēze Baumane, 3v. Laima Šīmane.

16-29 g vec.  sievietes  1 v. Sintija Ašmane

Virs 30 g vec.  vīrieši  1v.  Viesturs Driķis,  2v.  Jānis Loķis.

,,Velo divi’’dāvāto velosipēdu Anetei Celmai no Smārdes ,,izvilka ‘’mazā  Luīze.

Kā redzam, ir arī vēl brīvas godalgotās vietas. Nāc piedalies un ņem līdzi draugus.

Uz tikšanos sacensību otrajā kārtā 12 jūlijā pl. 19:00 pie  Irlavas sporta nama.

Sacensību tiesnesis: Andis Švāns.